Chovná stanice Grefina

Štěňata k zadání

!!! Štěňata k zadání!!!

Štěňata ve věku 10 týdnů


Matka štěňat AGLAIA Grefina je z velmi úspěšného vrhu pěti štěňat. Je po matce SEANS ROLLER dovezené z Irska, která se určitým nedopatřením dostala na dostihovou dráhu až ve 4 letech. To znamená ve věku, kdy jiní psi již pomalu svoji dostihovou karieru končí. Přesto získala v naší republice řadu vítězství jak na dostizích FCI, tak na závodní dráze CGRC (Mistr Moravy, šampion pro krásu a výkon, veteránský mistr republiky CGRC). Otec TEXASFLOWER'S ALWIN prožil svoji velmi úspěšnou karieru v Německu na pískovích drahách, ukončil bohužel po zlomenině nohy. Potomci uvedených rodičů byli velmi úspěšní. Nejlepších výsledků dosáhl ATO BOLDON Grefina, dvojnásobný mistr Evropy na dostizích FCI, vícemistr Evropy - dostihy CGRC. Jeho bratr ARTUR Grefina, vícemistr Evropy, stále dosahuje vynikajících časů i když mu již bylo pět let. Sestra ABIGAIL Grefina běhala na dostizích CGRC, dosahovala výborných výsledků a skončila kariéru kvůli zranění. její sestra AGLAIA Grefina je velmi rychlý a vitální pes. Její původní majitelé o ni však nevhodným způsobem pečovali. Proto si ji později vzala zpět moje dcera Petra, která poskytla Áje odpovídající péči, nemohla jí však z časových důvodů umožnit start na dráhách. Po úrazu ABIGAIL jsem došla k závěru, že vynikající krevní linii lze zachovat jen na feně AGLAIA Grefina. Krycí pes ELBONY DANCER je pes dovezený z Anglie. Narodil se z krytí psa SOME PICTURE. Tento pes byl v Anglii vyhlášen nejlepším psem desetiletí a jeho potomci jsou velmi ceněni.

Naše tři štěňata mají proto jistě ty nejlepší předpoklady pro dostihy. Chovatelská stanice Grefina má ideální podmínky pro odchov štěňat. Pro to, aby štěně které nabízíme mělo špičkové předpoklady k vynikajícím výkonům, jsou potřebné tři podmínky. Výborný rodokmen, správná výživa a volnost pohybu. Všechny tyto požadavky jsou v našem případě pro štěňata zajištěny.

Štěňata ve věku 8 týdnů


Pokud štěňata zrovna nespí nebo pokud zrovna nejsou v matčině péči, začínají zkoušet různé rošťárny, přičemž většinou nic nenechají bez povšimnutí...

   

Štěňata krátce po narození...